RINIDROL nosies purškalas

  • RINIDROL nosies purškalas
Nemokamas pristatymas perkant prekių už 35 €.

Pasiūlymas galioja iki 2024 05 30. Prekių kiekis ribotas.Medicinos priemonė (CE)

Pakuotė 20 ml.

Nosies purškalas RINIDROL® skirtas kontroliuoti simptomus, susijusius su alerginės, virusinės ar bakterinės kilmės nosies gleivinės ligomis ir esant nosies gleivinės sausumui dėl aplinkos poveikio ar gydymo. 

Dėka sudėtyje esančių adelmidrolio ir hialurono rūgšties purškalas RINIDROL® mažina nosies gleivinės sudirgimą ir paburkimą, drėkina, sukuria apsauginį barjerą, o tuo pačiu atkuria normalias gleivinės funkcijas.  

Nosies gleivinė veikia kaip fiziologinis barjeras, saugantis mūsų organizmą nuo aplinkos faktorių. Joje taip pat veikia ir imuninis apsauginis mechanizmas, kurį koordinuoja putliosios ląstelės (mastocitai). Vaikų amžiuje gleivinės imunitetas dar nebūna pilnai subrendęs, todėl dažnai veikiamas virusų, bakterijų, dulkių ar alergenų gali veikti nepakankamai.  

Nosies purškalas RINIDROL® palengvina nosies gleivinės sudirgimo ir užgulimo simptomus esant rinitui, nazofaringitui ir rinosinusitui dėl virusinės ar bakterinės infekcijų, įvairių priežasčių sukeltos alergijos (įkvepiamiems alergenams, maistui, vaistams), taip pat esant nosies gleivinės sausumui dėl aplinkos poveikio ar gydymo.

Naudojimas. 1-2 įpurškimai į kiekvieną nosies landą, 3-4 kartus per dieną. Gydymą tęsti, kol simptomai praeis.

Naudojimo instrukcija. Nuimkite apsauginį dangtelį. Prieš pirmąjį kartą naudojant užtaisykite pompą 2-3 kartus spustelėdami, kad išsipurkštų skystis į orą. Prieš purškiant, nosį reikia  iššnypšti. Galvą laikykite tiesiai ir atsargiai įkišus buteliuko antgalį į nosies landą, spustelėdami įpurkškite. Po naudojimo nuvalykite antgalį šiltu vandeniu ir nusausinkite.

Įspėjimai. Prieš naudojimą perskaitykite instrukciją. Nenaudoti jaunesniems nei 3 metų vaikams. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenuryti. Nenaudoti esant jautrumui tirpalo sudedamosioms dalims. Patekus į akis, jas plauti vėsaus vandens srove. Laikyti sandariai uždarytą vėsioje, nuo saulės spindulių apsaugotoje vietoje. Nenaudoti jei buvo pažeista pakuotė ar buteliukas. Tinka naudoti iki nurodytos datos.

Kontraindikacijos ir galimas nepageidaujamas poveikis. Šiuo metu nėra nustatyta kontraindikacijų ar nepageidaujamų poveikių, kuriuos galėtų sukelti nosies purškalo RINIDROL® sudėtinės medžiagos. Tačiau jei pastebėsite nepageidaujamas reakcijas, nebenaudokite ir kreipkitės į gydytoją.

Sąveika su kitomis terapinėmis priemonėmis nenustatyta.

Gamintojas EPITECH Group SpA, Italija

Tiekėjas UAB “Farmeda”, tel. 8 687 96674

 
INGREDIENTAI: AQUA, ADELMIDROL (INN), SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYALURONATE, POTASSIUM SORBATE, BENZOIC ACID, SODIUM HYDROXIDE.
  • 13.00€
  • 9.10€

  • Be PVM: 7.52€

Žymės: Rinidrol nosies purškalas