ORIDROL gerklės purškalas 20 ml

  • ORIDROL gerklės purškalas 20 ml
Nemokamas pristatymas perkant prekių už 35 €.Medicinos priemonė (CE)

Pakuotė 20 ml e.

Gerklės purškalas skirtas palengvinti burnos ir gerklės sudirgimo simptomus, sukeltus gerklų, tonzilių, trachėjos uždegimo, sauso kosulio, aftinio stomatito bei gerklų - ryklės refliukso.

Burnos gleivinės ir viršutinių kvėpavimo takų ligos ypač dažnos vaikų amžiuje. Dėl pilnai nesusiformavusio vietinio imuniteto, įvairūs dirgikliai, ypač virusinių ir bakterinių infekcijų sukėlėjai, taip pat dulkės, alergenai dirgina gleivinę, sukeldami imuninių ląstelių mastocitų atsaką ir neuroimuninį uždegimą, lydimą paburkimo, paraudimo, perštėjimo, skausmo, sauso kosulio.

Gerklės purškalas ORIDROL® dėka sudėtyje esančio Adelmidrolio®, kuris mažina sudirgimą ir normalizuoja gleivinių būklę, bei ežiuolių ekstrakto, palaikančio apsauginę funkciją, greitai veikia mechanizmus atsakingus už burnos ertmės ir gerklės gleivinių atsparumą.

Sudėtyje nėra alkoholio.

Naudojimas. Naudodami specialų antgalį, purškite po 2 įpurškimus į burnos, gerklės ertmę 3-4 kartus per dieną arba taip, kaip nurodė gydytojas. Tęskite gydymą, kol simptomai praeis.

Naudojimo instrukcija. Prieš naudojant, lengvai supurtykite buteliuką. Buteliuką laikykite vertikaliai, purkštuko antgalį pasukite, kad būtų nukreiptas į burną. Paspausdami iš viršaus žemyn purkštuką, įpurškite į gerklę ar ant pažeistų burnos ertmės vietų.

Įspėjimai. Prieš naudojimą atidžiai perskaitykite instrukciją. Nenaudoti jaunesniems nei 3 metų vaikams. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenuryti. Nenaudoti esant jautrumui tirpalo sudedamosioms dalims. Patekus į akis, jas plauti vėsaus vandens srove. Laikyti sandariai uždarytą vėsioje, nuo saulės spindulių apsaugotoje vietoje. Nenaudoti jei buvo pažeista pakuotė ar buteliukas. Tinka naudoti iki nurodytos datos.

Kontraindikacijos ir galimas nepageidaujamas poveikis. Šiuo metu nėra nustatyta kontraindikacijų ar nepageidaujamų poveikių, kuriuos galėtų sukelti ausų lašų AURIDROL® sudėtinės medžiagos. Tačiau, jei pastebėsite nepageidaujamas reakcijas, lašų nebenaudokite ir kreipkitės į gydytoją.

Sąveika su kitomis terapinėmis priemonėmis nenustatyta.

Gamintojas EPITECH Group SpA, Italija

Tiekėjas UAB “Farmeda”, tel. 8 687 96674

 
INGREDIENTAI: AQUA, SUCROSE, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, ADELMIDROL (INN), ECHINACEA ANGUSTIFOLIA EXTRACT, AROMA, POTASSIUM SORBATE, BENZOIC ACID, CITRIC ACID.
  • 14.00€

  • Be PVM: 11.57€

Žymės: Oridrol gerklės purškalas 20 ml