DIAPODIL complex emulsija

  • DIAPODIL complex emulsija
Nemokamas pristatymas perkant prekių už 35 €.

Pasiūlymas galioja iki 2024 06 30. Prekių kiekis ribotas.Medicinos priemonė (CE)

Pakuotė 250 ml.

Medicinos priemonė, pasižyminti antioksidaciniu ir odą minkštinančiu poveikiu, skirta apsaugoti sergančiųjų diabetu kojų odą bei gerinti jos būklę, taip siekiant išvengti diabetinių komplikacijų. Taip pat tinka ir sveikai kojų odai prižiūrėti.

Kojos yra viena iš labiausiai pažeidžiamų vietų sergant cukriniu diabetu. Dėl kraujotakos ir jutimų sutrikimo, galūnių oda būna sausesnė, išplonėja, tampa labiau imli infekcijoms, o susižeidus sunkiau gyja, didėja opų rizika. Todėl labai svarbu rūpestingai ir tinkamai prižiūrėti kojų odą. Diapodil complex emulsijos sudėtinių medžiagų derinys palaiko normalią epitelizaciją ir funkcinį hidrolipidinį odos barjerą, minkština ir apsaugo odą.

Naudojimas. Du ar daugiau kartų per dieną kruopščiai ištepkite blauzdų, pėdų odą šia emulsija, švelniai masažuodami, kad gerai įsigertų. Rekomenduojama naudoti po kiekvieno kojų plovimo. Kojų plovimui galite naudoti ir specialiai tam skirtą Diapodil prausiklį. Kadangi emulsija gerai įsigeria, nepalikdama riebaus paviršiaus, todėl, jei reikia, pasitepus galima autis avalyne.

Įspėjimai. Tik išoriniam naudojimui. Saugokitės, kad nepatektų į akis, o jei taip atsitiktų, rūpestingai nuplaukite vandeniu. Nenurykite. Saugokite nuo vaikų. Nenaudokite esant įsijautrinimui emulsijos sudėtinėms dalims. Tinka naudoti iki datos, nurodytos ant pakuotės.

Gamintojas EPITECH Group SpA, Italija

Tiekėjas UAB “Farmeda”, tel. 8 687 96674


INGREDIENTAI: AQUA, GLYCERIN, PEG-5 RAPESEED STEROL, STEARIC ACID, CATEARYL ALCOHOL, PARAFFINUM LIQUIDUM, THIOCTIC ACID, SODIUM PSA, ADELMIDROL (INN), SODIUM HYDROXIDE, GLYCERYL STEARATE, UREA, DIMETHICONE, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, AROMA, DICHLOROBENZYL ALCOHOL, CERAMIDE-3, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DISODIUM EDTA, SODIUM HYALURONATE, BIOTIN.
  • 19.50€
  • 11.70€

  • Be PVM: 9.67€

Susijusios prekės

DIAPODIL prausiklis 100 ml

DIAPODIL prausiklis 100 ml

Nemokamas pristatymas perkant prekių už 35 €.Pakuotė 100 ml.Odai švelnus, fiziologinio pH skystas mu..

10.40€ Be PVM: 8.60€

Žymės: Diapodil complex emulsija 250 ml