RINOFIT PLUS nosies purškalas

  • RINOFIT PLUS nosies purškalas
Nemokamas pristatymas perkant prekių už 35 €.

Pasiūlymas galioja iki 2024 06 30. Prekių kiekis ribotas.Medicinos priemonė (CE)

Pakuotė 15 ml.

Nosies purškalas.

3% hipertoninis druskos tirpalas su hialurono rūgštimi ir distiliuotu čiobrelių vandeniu (hidrolatu) mažina nosies gleivinės paburkimą, palaiko gleivinės drėkinimą, skystina gleives ir padeda pašalinti nosies sekretą.
Veiksmingas nosies higienai palaikyti peršalus, sergant rinosinusitu, sinusitu, nazofaringitu ar alerginiu rinitu. Taip pat tinka naudoti nosies gleivinės gijimui gerinti po nosies ertmių operacijų.
Naudojimas. Prieš naudojimą suplakite. Nuimkite apsauginį dangtelį. Dviem pirštais paspauskite dozatoriaus pagrindą ir purkškite į kiekvieną nosies landą. Naudojant pirmą kartą arba po ilgo nenaudojimo laikotarpio, paspauskite dozatorių keletą kartų, kol jis užsipildys ir išsipurkš tirpalas.

Vaikams nuo 3 iki 12 metų rekomenduojama purkšti po 1 įpurškimą į kiekvieną nosies landą iki trijų kartų per dieną.
Nuo 12 metų ir vyresniems purkšti po 1 arba 2 įpurškimus į kiekvieną nosies landą iki keturių kartų per dieną

Įspėjimai. Saugotis, kad nepatektų į akis. Nenaudoti jei buvo pažeista pakuotė. Nenaudoti esant alergijai ar jautrumui tirpalo sudedamosioms dalims. Sąveika su kitais vaistais nenustatyta. Jei atsirastų nepageidaujamų reiškinių, pasitarkite su gydytoju ir informuokite gamintoją. Jei simptomai nepraeina per 3-5 dienas, kreipkitės į gydytoją. Vaikams naudoti tik prižiūrint suaugusiesiems. Dėl naudojimo nėštumo ir žindymo laikotarpiu pasitarkite su gydytoju. Saugoti nuo vaikų.

Laikymo sąlygos. Laikyti vėsioje, nuo saulės spindulių ir drėgmės apsaugotoje vietoje. Nenaudoti jei buvo pažeista pakuotė. Tinka naudoti iki datos, nurodytos ant pakuotės. Atidarius sunaudoti per vieną mėnesį.

Gamintojas Fitobios Slr, Italija

Tiekėjas UAB “Farmeda”, tel. 8 687 96674 
INGREDIENTAI: VANDUO, NATRIO HIALURONATAS, NATRIO CHLORIDAS, DISTILIUOTAS ČIOBRELIŲ VANDUO, VIENBAZIS KALIO FOSFATAS, DVIBAZIS KALIO FOSFATAS, KALIO SORBATAS.
  • 8.90€
  • 5.34€

  • Be PVM: 4.41€

Žymės: RINOFIT PLUS nosies purškalas 15 ml