Xanacid 20 tablečių + Xanacid 20 paketėlių

  • Xanacid 20 tablečių + Xanacid 20 paketėlių

Akcija galioja nuo 2022 09 22 iki 2022 09 30

Akcija skirta tik fiziniams asmenims, juridiniams asmenims ši akcija nėra taikoma.

Medicinos priemonė (CE)Pakuotė 20 kramtomųjų tablečių po 1,4 g.

Medicinos priemonė skirta sumažinti skrandžio rūgšties sukeltus skrandžio gleivinės dirginimo simptomus: deginimo ir padidėjusio rūgštingumo jausmą, skausmą, rūgštaus turinio atpylimą.

Neutralizuoja skrandžio rūgštį - Apsaugo gleivinę - Sumažina refliuksą

Dėka sudėtyje esančių mineralinių medžiagų - kalcio karbonato ir magnio oksido veikimo Xanacid® tabletės greitai neutralizoja skrandžio rūgštį. O Xanacid® augalinių polisacharidų makromolekulių junginys, sudarytas iš alavijo gelio, vaistinės svilarožės ir miškinės dedešvos, sukuria nuo rūgšties apsaugantį skrandžio gleivinę barjerą, nuraminą rėmens jausmą ir skausmą bei padeda atkurti normalią skrandžio veiklą.

Kada tinka vartoti Xanacid® tabletes?

Esant skrandžio gleivinės sudirgimui.
Jaučiant padidėjusį rūgštingumą, deginimo jausmą, skausmą.
Esant gastroezofaginiam refliuksui.
Kai dėl netinkamo maisto ar streso padididėja skrandžio rūštingumas.
Kaip vartoti?

Vieną Xanacid® tabletę sukramtykite arba leiskite jai ištirpti burnoje. Prireikus galima vartoti kelis kartus per dieną net ir nedideliais intervalais. Gastroezofaginio refliukso atveju vartokite po vieną tabletę po pagrindinių valgių ir vieną prieš miegą. Xanacid® tabletes galima vartoti prevenciškai, kad apsaugoti skrandžio gleivinę nuo agresyvaus rūgšties poveikio, kurį gali paskatinti netinkamas maistas ar stresas. Xanacid® tabletės veikia vietiškai gleivinėje, sukurdamas mechaninę apsaugą, todėl esant reikalui jas tinka vartoti kartu su vaistais padidėjusiam skrandžio rūštingumui gydyti. Xanacid® tabletes galima vartoti nėštumo ir kūdikio žindymo metu.

Įspėjimai.

Prieš vartodami atidžiai perskaitykite instrukciją, nurodytą ant pakuotės. Saugoti nuo vaikų. Laikyti sausoje, vėsioje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje. Tinka naudoti iki datos, nurodytos ant pakuotės.

Gamintojas PromoPharma S.p.a., San Marinas.

Tiekėjas UAB “Farmeda”, tel. 8 687 96674

 
INGREDIENTAI:


---------------------------------------------------------------------------------------------


Medicinos priemonė (CE)Pakuotė 20 paketėlių po 15 ml.

Medicinos priemonė skirta sumažinti stemplės ir skrandžio gleivinės dirginimo simptomus: skausmą, deginimo ir padidėjusio rūgštingumo jausmą.

Numalšina rėmenį - Apsaugo gleivinę - Sumažina refliuksą

Dėka gastroprotekcinio augalinių ingredientų ir hialurono rūgšties derinio, Xanacid® sukuria apsaugantį barjerą, nuramina gleivinę ir padeda jai gyti.Augalinių polisacharidų kompleksas, sudarytas iš alavijo gelio, vaistinės svilarožės ir miškinės dedešvos, suformuoja stemplės ir skrandžio gleivinę apsaugančią plėvelę, kuri veikia panašiai, kaip natūralios skrandžio gleivės. Taip numalšina skausmą ir dirginantį druskos rūgšties poveikį pažeistai gleivinei bei išsaugo normalią skrandžio funkciją.

Indiškojo lapainio vaisiai turi daug medžiagų, pasižyminčių citoprotekcinėmis, priešopinėmis savybėmis, kurios kaip tik labai tinka pagalbai skrandžiui, kai vargina rėmuo, padidėjęs rūgštingumas.

Ramunėlių žiedų polisacharidai, eteriniai aliejai ir flavonoidai padeda esant skrandžio gleivinės uždegimui, palengvina spazmus ir sunkumo jausmą dėl pablogėjusio virškinimo.

Hialurono rūgštis yra glikozaminoglikanas, kuris tarsi plėvelė padengia stemplės ir skrandžio gleivinę, apsaugodama ją mechaniškai, o tuo pačiu drėkina, mažina uždegimą ir padeda užgyti.

Mėlynių sultys suteikia malonų skonį, be to, mėlynės taip pat tinka esant skrandžio negalavimams ir gleivinių pažeidimams.Kada tinka vartoti Xanacid®?

Esant gastroezofaginiam refliuksui.
Kai vargina rėmuo dėl tam tikro maisto, vartojamų vaistų, patiriamo streso ar kūno padėties, pavyzdžiui, atsigulus, bei kitų priežasčių.
Galima vartoti ir nėštumo bei kūdikio žindymo laiku.

Kaip vartoti?

Išgerti 1 paketėlio turinį (tiesiog iš paketėlio, nepraskiedus!) po pagrindinių valgių. Esant gastroezofaginiam refliuksui, rekomenduojama išgerti ir nakčiai. Jei labai vargina rėmuo, galima vartoti ir pagal poreikį dažniau.

Įspėjimai

Prieš vartodami atidžiai perskaitykite instrukciją, nurodytą ant pakuotės. Saugoti nuo vaikų. Laikyti sausoje, vėsioje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje. Tinka naudoti iki datos, nurodytos ant pakuotės.

Gamintojas PromoPharma S.p.a., San Marinas.

Tiekėjas UAB “Farmeda”, tel. 8 687 96674

 
INGREDIENTAI: Vanduo; Xanacid® kompleksas (augaliniai polisacharidai iš alijošiaus (Aloe Vera) gelio, vaistinės svilarožės (Althaea Officinalis) šaknų ir miškinės dedešvos (Malva Sylvestris) lapų); indiškojo lapainio (Emblica Officinalis) vaisiai, ramunėlių (Chamomilla) žiedai; natrio hialuronatas; mėlynių sultys; konservantai kalio sorbatas ir natrio benzoatas; aromatas; rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis; saldiklis sukralozė.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • 15.00€

  • Be PVM: 12.40€

Susijusios prekės

Xanacid 20 paketėlių

Xanacid 20 paketėlių

Akcija galioja nuo 2022 09 01 iki 2022 09 30Akcija skirta tik fiziniams asmenims, juridiniams asme..

8.70€ 14.50€ Be PVM: 7.19€

Aminovita diger task N20 kepenims ir virškinimui

Aminovita diger task N20 kepenims ir virškinimui

Akcija galioja nuo 2022 09 01 iki 2022 09 30Akcija skirta tik fiziniams asmenims, juridiniams asmeni..

8.70€ 14.50€ Be PVM: 7.19€

Xanacid 20 tablečių (2 pakuotės)

Xanacid 20 tablečių (2 pakuotės)

Akcija galioja nuo 2022 09 11 iki 2022 09 30Akcija skirta tik fiziniams asmenims, juridiniams asmeni..

12.80€ Be PVM: 10.58€

Žymės: Xanacid 20 tablečių + Xanacid 20 paketėlių