VESSILEN 50 ml + švirkštas (sulamdyta išorinė dėžutė)

  • VESSILEN 50 ml + švirkštas (sulamdyta išorinė dėžutė)

Nemokamas pristatymas perkant prekių už 35 €.Sterili medicinos priemonė (CE) instiliacijoms į šlapimo pūslę.

Pakuotė 50 ml.

Sukuria apsauginį barjerą, skatinantį natūralų urotelio vientisumo atkūrimą, esant gleivinės pakitimams, sukeltiems įvairių uždegiminių faktorių.

Indikacijos
Šlapimo pūslės skausmo sindromas
Intersticinis cistitas
Pasikartojantis bakterinis ar nebakterinis cistitas
Chemoterapijos sukeltas cistitas
Aktininis (spindulinis) cistitas
Alerginis cistitas
Urologinės komplikacijos dėl nervų pažeidimų
Šlapimo pūslės gleivinės pažeidimai dėl traumos, chirurginio gydymo, ilgalaikės šlapimo pūslės kateterizacijos, cistoskopijos

Naudojimas. Viena instiliacija į šlapimo pūslę kas 7 dienas arba kaip nurodo gydytojas.

Įspėjimai. Instiliacijas, naudodamas kateterį, turi atlikti kvalifikuotas medikas. Vessilen yra sterili vienkartinio naudojimo priemonė, kurios negalima pakartotinai sterilizuoti ir naudoti. Nepanaudotą skysčio likutį reikia pašalinti. Sterilumo užtikrinimui, nenaudoti pakuotės, kurios sandarumas pažeistas. Šalutinis poveikis nepasireiškia, jei medicinos priemonė naudojama pagal gamintojo instrukcijas. Sąveika su kitais įprastai naudojamais vaistais nepastebėta. Nenaudoti šios priemonės asmenims, jautriems sudėtinėms jos dalims. Pastebėjus šalutinį poveikį, kreiptis į gydytoją. Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Nenaudoti pasibaigus galiojimo laikui. Laikyti sausoje, vėsioje vietoje, kambario temperatūroje.

Gamintojas EPITECH Group SpA, Italija

Tiekėjas UAB “Farmeda”, tel. 8 687 96674

 
INGREDIENTAI: ADELMIDROL, SODIUM HYALURONATE, SODIUM CHLORIDE, DISODIUM EDETATE, PHOSPATE BUFER, WATER.Medicinos priemonė Vessilen, dėka jos sudėtyje esančio adelmidrolio ir hialurono rūgšties, skatina urotelio dangalo vientisumo atkūrimą.

Vykstant patologiniams uždegiminiams procesams šlapimo pūslės gleivinėje ir gilesniuose sienelės sluoksniuose nekontroliuojamai suaktyvėja putliosios ląstelės (mastocitai), kurių išskiriamos medžiagos skatina uždegimą ir ardo urotelio gliukozaminoglikanų sluoksnį.

Adelmidrolis - aliamidų junginys, reguliuodamas putliųjų ląstelių (mastocitų) degranuliaciją ir didindamas endogeninių aliamidų (PEA) kiekį šlapimo pūslės sienelėje, mažina patologinius uždegiminius procesus ir stabdo gliukozaminoglikanų, taip pat ir hialurono rūgšties, tiek natūraliai esančios urotelyje, tiek instiliuotos, suardymą.

Hialurono rūgštis palaiko urotelio gliukozaminoglikanų dengiamąją funkciją ir gerina adelmidrolio bioadheziją.

Adelmidrolio ir hialurono rūgšties sinergistinis veikimas užtikrina urotelio dangalo vientisumo atkūrimą, kuris būna pažeistas įvairių uždegiminio pobūdžio faktorių.Klinikinis tyrimas

Šlapimo pūslės skausmo sindromo gydymas instiliacijomis į šlapimo pūslę

Gydymui naudotas sterilus 2% adelmidrolio ir 0.1% hialurono rūgšties tirpalas, kuris suleidžiamas per kateterį į šlapimo pūslę.

Visoms pacientėms buvo patvirtinta šlapimo pūslės skausmo sindromo diagnozė. Šalia to, diagnozuota ir kitų mažojo dubens ligų: vulvos vestibiulitas (4 iš 7), dirgliosios žarnos sindromas (2 iš 7), fibromialgija (1 iš 7), pasikartojančios šlapimo takų infekcijos (3 iš 7).

Gydymo režimas: aktyvus kursas 8 instiliacijos kartą per savaitę ir palaikomoji terapija 6 mėnesius po 1 instliaciją per mėnesį.

Stebėjimas: prieš gydymą, po aktyvaus kurso ir po palaikomosios terapijos vertintas šlapinimosi dažnumas dieną ir naktį, diskomfortas esant pilnai šlapimo pūslei, skausmas, sunkumo ir deginimo jausmas pagal VAS skalę.

Rezultatai pateikti lentelėje.

Visi rodikliai parodė ženklų pagerėjimą ir gydymo efektyvumą.


DĖMESIO! Nurodyta kaina galioja perkant tik iš farmeda.lt
Kainos vaistinėse gali skirtis.
EUROVAISTINĖ
Vaistinėse EUROVAISTINĖ visoje Lietuvoje
APOTHECA VAISTINĖ
Vaistinėse APOTHECA visoje Lietuvoje
KAUNAS
Atgijos vaistinė, Mickevičiaus g. 46, Kaunas tel. 8 37 206992
KLAIPĖDA
Rovifarma vaistinė, Liepojos g. 49, tel. 8 46 385389
Sendvario vaistinė, Tilžės g. 2, tel. 8 46 382528
ŠIAULIAI
Esra vaistinė, Darželio g. 10, tel. 8 41 422856

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • 38.00€
  • 28.00€

  • Be PVM: 23.14€

Susijusios prekės

VESSILEN 50 ml + švirkštas

VESSILEN 50 ml + švirkštas

Nemokamas pristatymas perkant prekių už 35 €.Sterili medicinos priemonė (CE) instiliacijoms į šlapim..

38.00€ Be PVM: 31.41€

Žymės: VESSILEN 50 ml + švirkštas (sulamdyta išorinė dėžutė)