LATTOFERRINA 200 imuno nosies purškalas

  • LATTOFERRINA 200 imuno nosies purškalas

Nemokamas pristatymas perkant prekių už 35 €.Medicinos priemonė "Lattofferina 200 immuno" nosies purškalas.LAKTOFERINAS

Laktoferinas - natūrali medžiaga, reikšminga organizmo apsaugai, ypač nuo infekcijų sukėlėjų.

Laktoferinas yra sudėtinis baltymas, kurio daugiausiai randama motinos piene ir karvių priešpienyje, o taip pat jo yra ašarose, seilėse, nosies ir bronchų sekrete. Laktoferiną taip pat išskiria imuninės ląstelės neutrofilai, o savo ruožtu laktoferinas geba aktyvuoti imunines ląsteles, taip stiprindamas organizmo gynybą ir reguliuodamas uždegiminius procesus.

Šis geležies apykaitoje dalyvaujantis baltymas yra nespecifinio imuniteto dalis. Jis padeda saugotis nuo virusų, bakterijų bei kitų svetimų mikroorganizmų. Prijungdamas laisvus geležies atomus, laktoferinas padaro dvigubą naudą - mažina laisvųjų radikalų daromą žalą organizmui ir stabdo mikrobų dauginimąsi, nes dauguma jų be geležies negali išgyventi.
Laktoferinas geba stabdyti virusų skverbimąsi į organizmo ląsteles tiesiogiai prikibdamas prie viruso dalelių arba blokuodamas ląstelių receptorius. Dėl šių savybių laktoferinas tampa reikšmingas pagalbininkas imuninei gynybai ir nuo sezoninių peršalimo, gripo virusų bei koronavirusų.1, 2

1. L. Cegolon. Nasal disinfection for the prevention and control of COVID-19. Int J Hyg Environ Health. 2020.
2. S. Elnagdy and M. AlKhazindar. The Potential of Antimicrobial Peptides as an Antiviral Therapy against COVID-19. ACS Pharmacology & Translational Science. 2020
Medicinos priemonė (CE)

Pakuotė 20 ml.

Druskinis tirpalas su laktoferinu ir nosies gleivinės paburkimą mažinančiomis medžiagomis nosies higienai, gleivinei sudrėkinti ir apsaugoti. Palengvina alergijos, aplinkos teršalų ir peršalimo (virusų) sukelto rinito, sinusito simptomus.

Naudojimas. Prieš naudojant supurtyti. Buteliuką laikykite vertikaliai ir atsargiai įkišus antgalį, spustelėdami įpurkškite į kiekvieną nosies landą. Nuo 6 iki 12 metų vaikams po 1 įpurškimą 2 kartus per dieną. Vyresniems nei 12 metų - po 2 įpurškimus 2 kartus per dieną.

Įspėjimai. Prieš naudojimą perskaitykite instrukciją. Saugoti nuo vaikų. Nenaudokite esant jautrumui tirpalo sudedamosioms dalims. Laktoferinas yra pieno kilmės baltymas, todėl nerekomenduojama naudoti alergiškiems pieno baltymams asmenims. Kol nėra klinikinių duomenų dėl naudojimo nėščioms ar žindančioms moterims ir jaunesniems nei 6 metų amžiaus vaikams reikia pasitarti su gydytoju. Ilgą laiką naudojant vietinio veikimo priemones, gali pasireikšti įsijautrinimas, tokiu atveju nutraukite gydymą ir pasitarkite su gydytoju. Sąveikos su kitais medikamentais nepastebėta. Nenaudoti jei buvo pažeistas buteliukas. Nenaudoti pasibaigus tinkamumo laikui. Atidarius sunaudoti per 28 dienas. Laikyti sausoje vėsioje vietoje.

Gamintojas PromoPharma S.p.a., San Marinas

Tiekėjas UAB “Farmeda”, tel. 8 687 96674

INGREDIENTAI: LACTOFERRIN (dairy product), VATER, SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • 6.00€

  • Be PVM: 4.96€

Susijusios prekės

LICHENSED sirupas vaikams nuo kosulio

LICHENSED sirupas vaikams nuo kosulio

Nemokamas pristatymas perkant prekių už 35 €.Akcija galioja nuo 2023 09 01 iki 2023 09 30Akcija skir..

8.70€ 14.50€ Be PVM: 7.19€

Žymės: Lattoferrina 200 immuno nosies purškalas