Capsipod complex emulsija 100 ml

  • Capsipod complex emulsija 100 ml

Akcija galioja nuo 2022 07 01 iki 2022 07 30

Medicinos priemonė (CE)

Pakuotė 100 ml.

Medicinos priemonė, skirta gerinti kojų ir pėdų odos trofiką.

Galūnių, ypač blauzdų, kulkšnių ir pėdų odos trofika dažniausiai pablogėja dėl cukrinio diabeto, aterosklerozės bei lėtinių uždegiminių sąnarių ligų, sąlygojančių periferinę neuropatiją. Dėl medžiagų apykaitos, kraujotakos ir inervacijos pakitimų sutrinka odos adaptaciniai mechanizmai, sustiprėja nemalonūs jutimai, tokie, kaip deginimo jausmas, dilgčiojimas, skausmas, o jautrumas temperatūros ir spaudimo pokyčiams susilpnėja, todėl didėja žaizdų atsiradimo riziką.

Capsipod complex sudėtinės medžagos: Adelmidrolis, mažų dozių kapsaicinas ir mentolis veikia kartu balansuodami audinių trofiką ir nervų galūnėlių įsijautrinimą, taip gerindami odos būklę.

Naudojimas. Vieną ar daugiau kartų per dieną tepkite blauzdų, kulkšnių ir pėdų odą šia priemone, keletą minučių švelniai pamasažuodami. Kadangi kremas gerai įsigeria, todėl, jei reikia, pasitepus galima iškart autis avalyne.

Įspėjimai. Tik išoriniam naudojimui. Netepkite ant žaizdų. Po naudojimo kruopščiai nusiplaukite rankas. Saugokitės, kad nepatektų į akis, ant gleivinių, o jei taip atsitiktų, rūpestingai nuplaukite vandeniu. Nenurykite. Saugokite nuo vaikų. Nenaudokite esant įsijautrinimui priemonės sudėtinėms dalims (ypač kapsaicinui). Patepus gali būti juntama šiluma, odos kaitimo jausmas (ypač sudrėkus odai), oda gali parausti. Paprastai tai praeina per kelias valandas. Jei tokie simptomai išlieka ilgai ir vargina, rekomenduojama priemonės nebenaudoti. Tinka naudoti iki datos, nurodytos ant pakuotės.

Gamintojas EPITECH Group SpA, Italija

Tiekėjas UAB “Farmeda”, tel. 8 687 96674


INGREDIENTAI: AQUA, ISOPROPYL MYRISTATE, GLYCERIN, CATEARYL ALCOHOL, PARAFFINUM LIQUIDUM, GLYCERYL STEARATE, ADELMIDROL (INN), MENTHYL LACTATE, DIMETHICONE, SODIUM HYDROXIDE,  PHENOXYETHANOL, CARBOMER, RUTIN, PROPYLENE GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, OCTENIDINE HCL, CAPSAICIN.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • 18.00€

  • Be PVM: 14.88€

  • 2 vnt. po 14.40€

Žymės: Capsipod complex emulsija 100 ml