Calip plus normaliam cholesteroliui palaikyti

  • Calip plus normaliam cholesteroliui palaikyti
Akcija galioja nuo 2022 06 01 iki 2022 06 30

Maisto papildas "Calip plus" normaliam cholesteroliui palaikyti.Naudingų medžiagų derinys normaliam cholesteroliui palaikyti.

Monakolinas K - BIOX save - Kofermentas Q10MONAKOLINAS KMonakolinas K yra natūralios kilmės medžiaga, gaunama fermentuojant ryžius mielėmis Monascus purpureus. Patikimais moksliniais tyrimais įrodyta, kad raudonųjų ryžių Monakolinas K, slopindamas cholesterolio sintezėje dalyvaujantį fermentą HMG-CoA reduktazę, sumažina cholesterolio gamybą kepenyse.
Kad palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje, Monakolino K rekomenduojama suvartoti per parą 10 mg.BIOX save

BIOX save - tai stiprus antioksidantų polifenolių OLEOX (iš alyvuogių) ir UVIOX (iš vynuogių) mišinys.

OLEOX (iš Italijos alyvuogių)


Išgaunamas iš kruopščiai atrinktų, turtingų polifenoliais Italijoje auginamų alyvuogių. OLEOX turi ypač didelį kiekį hidroksitirozolio ir kitų alyvuogių fenolio junginių, pasižyminčių antioksidaciniu veikimu. OLEOX biofenolių yra net 50 kartų daugiau, nei ypač tyrame alyvuogių aliejuje!

UVIOX (iš Italijos raudonųjų vynuogių)


Raudonosios vynuogės yra turtingos flavonoidais, resveratroliu ir kitais antioksidantais biofenoliais. UVIOX - specialios technologijos būdu išgaunamas iš sertifikuotų Italijoje auginamų vynuogių, užtikrinant koncentruotą kiekį veiksmingų polifenolių.

OLEOX ir UVIOX antioksidantai yra išgaunami specialios fermentinės technologijos būdu. Naudojant šį metodą, augalų ląstelių biofenoliai ir kiti aktyvūs junginiai pasiekiami iki molekulinio lygio, taip išgaunami maksimaliai gerai įsisavinami biologiškai aktyvūs biofenoliai, pasižymintys stipriu antioksidaciniu veikimu.Palyginus su kitais Italijos rinkoje esančiais antioksidantais, OLEOX ir UVIOX turi didžiausią antioksidacinį pajėgumą sulaikyti žalingus laisvuosius radikalus (vertinta pagal ORAC/g - Oxygen Radical Absorbance Capacity).KOFERMENTAS Q10Kofermentas Q10 yra į vitaminus panaši medžiaga, reikalinga energijos gamybai ląstelėse. Daug jo sunaudoja intensyviai dirbantys organai - širdis, kepenys, smegenys, inkstai. Dalyvaudamas energijos gamyboje, kofermentas Q10 padeda širdies raumeniui dirbti efektyviai. Kofermentą Q10 natūraliai gamina mūsų organizmas, o tam tikrą kiekį gauname ir su maistu.
Kofermentas Q10 pasižymi ir antioksidacinėmis savybėmis. Pakankamas jo kiekis kraujyje yra reikšmingas riebalų rūgščių, ypač esančių mažo tankio lipoproteinų (blogojo cholesterolio) sudėtyje apsaugai nuo laisvųjų radikalų.Kas yra laisvieji radikalai ir kodėl mums reikalingi nuo jų saugantys antioksidantai?Laisvieji radikalai - tai nestabilios molekulės, kurių organizme susidaro vykstant medžiagų apykaitai, uždegimui, veikiant stresui ir kitiems nepalankiems faktoriams. Nedideli kiekiai šių medžiagų atlieka tam tikras funkcijas, tačiau nuolatinis jų perteklius jau tampa žalingas. Blogiausia, kad stengdamiesi iš nestabilių molekulių tapti stabiliomis, laisvieji radikalai sugeba iš aplinkinių atimti elektronus, taip pažeisdami ląstelių sieneles, DNR. Pavyzdžiui, oksiduodami kraujyje cirkuliuojantį cholesterolį, laisvieji radikalai prisideda prie aterosklerotinių plokštelių kraujagyslėse susidarymo.
Reikia nepamiršti, kad laisvųjų radikalų organizme susidaro ir veikiant išoriniams veiksniams, pavyzdžiui, UV spinduliams, radiacijai, įvairioms cheminėms medžiagoms, cigarečių dūmams, alkoholiui ir kt. Todėl organizmui yra taip svarbūs antioksidantai - molekulės sugebančios stabilizuoti laisvuosius radikalus ir apsaugoti ląsteles nuo pažeidimo.

BIOX save - puikus raudonųjų vynuogių ir alyvuogių antioksidantų šaltinis!

Produkto informacija

Maisto papildas "Calip plus" normaliam cholesteroliui palaikyti.

Pakuotėje 30 tablečių.

Naudingų medžiagų derinys normaliam cholesteroliui palaikyti.

Monakolinas K iš raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje, per parą suvartojant 10 mg. Sudėtyje taip pat yra kofermento Q10, alyvmedžio ir vynmedžio vaisių mišinio Biox save.

Vienoje tabletėje yra:RMV*, %

Raudonųjų ryžių ekstraktas, 

kuriame 3% monakolino K

334 mg

10 mg

-

Biox save

100 mg

-

Kofermentas Q10

20 mg

-
*Referencinė maistinė vertė

Vartojimas. Gerti vieną tabletę vakare, po valgio.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbi įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Be glitimo. Be citrinino.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje vietoje.

Sudedamosios dalys: raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių ekstraktas, kuriame 3% monakolino K; Biox save milteliai (alyvmedžio Olea europaea L. ir vynmedžio Vitis vinifera L. vaisiai, maltodekstrinas, citrinų rūgštis); užpildai: mikrokristalinė celiuliozė, maltodekstrinas; kofermentas Q10; lipnumą reguliuojančios medžiagos: riebalų rūgščių magnio druskos, silicio dioksidas.

30 tablečių. Grynasis kiekis: 18,0 g e (1 tabletė po 0,6 g). 

Gamintojas: PromoPharma S.p.a., San Marinas.

Tiekėjas: UAB Farmeda, Ginėnų g. 15. Ginėnai, Kauno r., Tel. 8 687 96 674
DĖMESIO! Nurodyta kaina galioja perkant tik iš farmeda.lt
Kainos vaistinėse gali skirtis.
KAUNAS
Atgijos vaistinė, Mickevičiaus g. 46, Kaunas tel. 8 37 206992

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • 19.90€
  • 11.94€

  • Be PVM: 9.87€

Žymės: Calip plus normaliam cholesteroliui palaikyti